You are currently viewing Zapisy na Kurs Pływania
Skimka_basen

Zapisy na Kurs Pływania

Zapisy na Kurs Nauki i Doskonalenia Pływania – Basen Camena w Skawinie

Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić rozpoczęcie zapisów na nasze atrakcyjne kursy nauki i doskonalenia pływania. Już we wrześniu zapraszamy do basenu Camena w Skawinie, gdzie odbędą się nasze pasjonujące zajęcia. Nie czekaj dłużej i zapisz się już teraz, aby opanować sztukę pływania pod okiem doświadczonych instruktorów.

Terminy i Harmonogram Zajęć

Nasze kursy prowadzone są w środy i soboty, tak aby dostosować się do Twojego zapracowanego harmonogramu.
To idealne rozwiązanie, jeśli pragniesz rozwijać swoje umiejętności pływania, a jednocześnie masz ograniczony czas. Warto wspomnieć, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego 
zapisu.

Dla Kogo Przeznaczone Są Nasze Kursy?

Z myślą o różnorodnych potrzebach, przygotowaliśmy zajęcia dla trzech grup:

1. Dla Początkujących:
Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z pływaniem lub chcesz pozbyć się swojego strachu przed wodą, nasze kursy dla początkujących są dla Ciebie idealnym wyborem. Nasi doświadczeni instruktorzy pływania pomogą Ci zdobyć pewność siebie w wodzie i opanować podstawowe techniki.

2. Dla średnio pływających:
Jeśli już pierwsze kroki są za tobą i chcesz poczuć się pewnie w wodzie, pozbywając się przyrządów do pływania tj. makarony, deski itp to ta grupa jest dedykowana dla ciebie. Dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Twoją technikę pływania do wyższego poziomu.

3. Dla Dobrze Pływających:
Może już pływasz, ale pragniesz podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom? Nasze kursy dla dobrze pływających zostały przygotowane z myślą o rozwijaniu technik pływackich i doskonaleniu stylu. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, znajdziesz odpowiednią grupę dla siebie.

Doświadczeni Instruktorzy i Sukcesy Szkoleniowców

Nasi instruktorzy pływania to prawdziwi pasjonaci, którzy mają za sobą bogate doświadczenie zarówno jako trenerzy, jak i aktywni zawodnicy. Wzięli udział w wielu zajęciach sekcji pływackiej oraz osiągnęli liczne sukcesy na zawodach pływackich. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz najlepszą jakość nauki pływania.

Jak Się Zapisać?

Zapisy na nasze kursy są łatwe i szybkie. Wystarczy, że wypełnisz formularz do zapisów ŚRODASOBOTA, który będzie aktywny od 20 sierpnia. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci w wyborze odpowiedniej grupy.

Nie Czekaj – Zapisz Się Już Dzisiaj!

Pływanie to nie tylko fantastyczna forma aktywności fizycznej, ale także cenny skill życiowy. Dlatego też, nie zwlekaj – zapisz się na nasze kursy nauki i doskonalenia pływania już teraz! Czekamy na Ciebie w basenie Camena w Skawinie z uśmiechem i gotowi do rozpoczęcia tej niesamowitej przygody!

Zapraszamy – Klub Sportowy Skimka