Narty na lodowcu Stubaii - Austria

Termin wyjazdu 21-27 listopad 2021

Z nami osiągniesz swój cel w narciarstwie

Na uczestników czekają testy nart Nordica

Jazda sportowa

Podczas wyjazdu prowadzimy szkolenie jazdy sportowej. Teoria, technika oraz jazda na tyczkach połączona z video analizą. Masz problemy z poprawieniem swojego czasu i miejsca w zawodach, my pomożemy pokonać ten dystans. Już wielu zawodników skorzystało z naszych usług, poprawiając swój ranking w Amatorskich Mistrzostwach Polski i nie tylko.

Szkolenia narciarskie
Narciarstwo

Szkolenia jazdy rekeracyjnej

Każdy uczestnik naszego wyjazdu ma możliwość podniesienia swoich umiejętności jazdy na nartach. Od poziomu rekreacyjnego do jazdy sportowej. Grupa o podobnym poziomie zaawansowania szkoli swoje, umiejętność jazdy technicznej z instruktorem narciarskim PZN, który ma za sobą doświadczenie z jazdy sportowej i uczestniczył w zawodach jako zawodnik. 

Szkolenia dla dzieci i młodieży

Dzieci i młodzież — to szczególnie dla nich są organizowane wyjazdy szkoleniowe na lodowiec, aby przed sezonem narciarskim w Polsce byli przygotowani do niego. A ambitniejsi miel już podkład i przygotowanie do udziału w zawodach w sezonie zimowym takich jak: Młodzieżowy Puchar Polski, Małopolska Liga Narciarska MOZN, Liga Szkół Krakowskich LSK i innych zawodach narciarskich.

Narciarstwo

To jest dopiero jazda !

Aby każdy z was doświadczył przyjemności białego szaleństwa
Roman Styrylski
Roman Styrylski
trener
Zamknij